Biznes

Blog

03
sie

Dlaczego gram u bukmacherów?

Tak naprawdę znam niezliczoną liczbę ludzi – głównie facetów, którzy kochają zakłady bukmacherskie. Świetnie znam tę dziedzinę, ponieważ osobiście grywam u bukmacherów jakieś 15 lat. Chociaż oczywiście w czasie kariery nie wygrałem zbyt wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę ciągle grał u buków!
Dlaczego? Cóż, fakty są takie, że w zasadzie to moja sytuacja jest taka, iż kocham dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część pensji, nareszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chciałbym w następnej części tekstu napisać odrobinę odnośnie poprawnego typowania meczów.
Myślę, że aktualnie fani obstawiania meczów mają sporo łatwiejsze życie – w końcu bez żadnego problemu można natrafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, lecz mogą w jakimś stopniu uchronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeśli chciałbyś postawić na AC Milan w meczu z Manchesterem City, lecz nagle dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za tą drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, najzwyczajniej w świecie masz możliwość przemyśleć swoją grę. Nadal będę grał u bukmacherów, Tobie również to radzę. Chyba, że nie jesteś dorosły.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- www.nautic.com.pl
- askme.com.pl
- www.seacsub.com.pl

Comments are closed.