Biznes

Blog

07
cze

Co to jest hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są także firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
  Sklep.Cezal.com.pl

Comments are closed.